O mnie

Cześć! Mam na imię Akop i mam nadzieję, że mogę Ci pomóc!

Moje doświadczenie sięga ponad 13 lat. Oferuję profesjonalną opiekę dietetyczną oraz trenerską. Pracuje zarówno z zawodowcami, jak również z osobami, które chcą poprawić swoją sylwetkę oraz stan zdrowia. Byłem felietonistą większości czasopism branżowych od 2009 roku. Przygotowałem wielu zawodników sportów sylwetkowych, na moim koncie trenerskim mam już ponad 300 medali. Karierę trenerską oraz opiekę dietetyczną nad sportowcami rozpocząłem w 2010 roku. Moi zawodnicy przywożą najwyższe medale z Mistrzostw Świata, Europy czy tak ekskluzywnych zawodów jak Arnold Classic.

Często występuję w roli eksperta w programach śniadaniowych. Dodatkowo prowadziłem swój własny program poświęcony zdrowym nawykom żywieniowym oraz aktywności fizycznej w jednej ze stacji telewizyjnych.

Przez wiele lat byłem również sportowcem! Zdobyłem złoty medal na Mistrzostwach Europy oraz brązowy medal na Mistrzostwach Świata w kulturystyce klasycznej. W 2016 roku rozpocząłem swoją przygodę z zawodowym MMA, walczyłem dla takich federacji jak FEN i KSW.

Od 2010 roku prowadzę szkolenia żywieniowe, kursy trenerskie oraz wykłady o tematyce motywacji w sporcie.

Jeżeli szukasz fachowca z doświadczeniem, dobrze trafiłeś. Nieskromnie napiszę: mało kto ma takie doświadczenie jak ja.

Back to top of page